Kredi Kartıyla Ukash
11
Ağu

Değerli müşterilerimiz internet sitelerinde yaptığınız tüm alışveriş ve ödeme işlemlerinizde kredi kartı bilgilerinizi veri tabanlarında bırakarak oluşabilecek her türlü risk oluşumu için den sizler 3d güvenlik sistemi ile ukash ve paysafe kart alma imkanı sunmaktayız.

Bu şekilde ukash ve paysafe kart almanın en avantajlı tarafı her sitede bilgi bırakma yerine tek bir güvenli siteden kredi kartı ile alışveriş yapıp daha sonrasında dilediğiniz yerde ukash ve paysafe kartlarınız ile güvenli bir ödeme imkanı bulmanızdır.

Kredi Kartı İle Ukash Alma

Buradan Uye olarak Alabilirsiniz. Sitede Skype Kontor Olarak geçer Ukash pin kodu olarak veriyoruz. Üye olduktan sonra Kredi kartınızı doğrulamanız için kartınızdan 1-3tl arası Bizde.com tarafından çekilen provizyon tutarını bankanızı arayarak veya internet bankacılığı kullanıyorsanız öğrenip bir sefere mahsus gerekli yere giriş yapmanız gerekiyor. Kredi kartınızı doğruladıktan sonra ürün Al seçeneğinden işleminize devam ederek kartınızı alabilirsiniz. ödeme işleminizin incelenmesinden sonra Sipariş kodunuzu vererek kartınızı online teslimat ile MSN den alabilirsiniz. Ödeme işleminizin Onaylanması 15-30dk sürebilir. Kredi kartları ile alışverişte bankalar tarafından firmamızdan %7 fark alındığı için kredi kartı ile alışverişte bir fark oluyor. Firmamız zor durumda kalan müşterilerimiz için bu sistemi sizlere sunmaktadır. Normalde kredi kartı ile satışımız yoktur, hizmet sağlamak açısından bizde.com üzerinden bu satış sağlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ucuz Ukash başlıklı makalemizde En Ucuz Ukash, En Ucuz Ukash Kart ve Ucuz Ukash hakkında bilgiler verilmektedir.